Nastavovač strojov bez nočných zmien

ZVL AUTO spol. s r.o.

Miesto práce
Košická 26, Prešov-Solivar
Termín nástupu
asap
750 - 1 100 EUR/mesiacokrem základnej zložky mzdy a zákonných príplatkov aj bonus za splnenie výrobného plánu, bonus za odbornosť, dochádzkový bonus vo výške 45 EUR. Konečná mzda bude dohodnutá na pohovore v závislosti od odbornosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavovanie / zoraďovanie strojov na určený typorozmer,
- výmena opotrebených alebo poškodených nástrojov v stroji a korekcie v nastavení stroja,
- kontrolovanie parametrov vyrábaných súčastí meraním,
- plnenie ďalších úloh podľa pokynov vedenia spoločnosti.

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, možnosť odborného rastu,
- pracovná zmluva na 1 rok s možnosťou predĺženia na neurčito,
- dvojzmenná prevádzka od 06.00 do 14.00 & od 14.00 do 22.00,
- zabezpečené teplé jedlo (doplatok za zamestnanca vo výške 1,20 EUR za obed),
- autobusová zastávka pred areálom firmy,
- príjemný pracovný kolektív.

Vopred ďakujeme za reakcie na predmetný inzerát, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí budú najviac vyhovovať našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, obrábač kovov príp. technické zameranie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- čítanie technických výkresov;
- manuálna zručnosť;
- flexibilita;
- zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci;
- precíznosť.

Spoločnosť ZVL AUTO spol. s r.o. je uznávaným výrobcom kuželíkových ložísk a je držiteľom certifikátu IATF 16949 a ISO 9001.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4752945  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac