Vodič VZV/manipulačný pracovník v sklade

ZVL AUTO spol. s r.o.

Miesto práce
Košická 26, Prešov-Solivar
Termín nástupu
asap
650 - 800 EUR/mesiacPočas skúšobnej doby 650 EUR základ + variabilná zložka v závislosti od skúsenosti uchádzača + odmena za splnenie plánu do 40 EUR + 0,31 EUR za každú odpracovanú hodinu. Prehodnotenie platu po 3 odpracovaných mesiacoch.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou daného pracovného miesta je:
- fyzické preberanie, manipulácia a výdaj materiálu v sklade, kontrola sprievodných dokumentov,
- obsluha VZV a ručných paletových vozíkov,
- udržiavanie poriadku v sklade,
- účasť na inventúrach,
- plnenie ďalších úloh podľa pokynov vedenia spoločnosti.

Spoločnosť ponúka možnosť sebarealizácie, osobného rastu, perspektívu dlhodobého zamestnania.
Pracovná zmluva na dobu určitú 1 rok s možnosťou predĺženia na neurčitý čas.
Pracovná doba od 7.00 do 15.30 príp. podľa dohody.
Zamestnávateľ zabezpečuje teplé jedlo, doplatok zamestnanca vo výške 1,20 EUR.
Autobusová zastávka v blízkosti firmy.
Príjemný pracovný kolektív.

Vopred ďakujeme za reakcie na predmetný inzerát, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí budú najviac vyhovovať našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

logistika

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kandidát na dané pracovné miesto by mal spĺňať:
- platný preukaz na VZV a skúsenosti s prácou na VZV veľkou výhodou, manuálna zručnosť,
- vysoké pracovné nasadenie, dôslednosť pri plnení pracovných úloh,
- komunikatívnosť,
- spoľahlivosť, lojalita, flexibilita, samostatnosť a proaktívne riešenie problémov,

Spoločnosť ZVL AUTO spol. s r.o. je uznávaným výrobcom kuželíkových ložísk a je držiteľom certifikátu IATF 16949 a ISO 9001.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4240254  Dátum zverejnenia: 17.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac