Brúsič na brúske SASL

ZVL AUTO spol. s r.o.

Miesto práce
Košická 26, Prešov-Solivar
Termín nástupu
ASAP
650 - 900 EUR/mesiacokrem zákonných príplatkov aj bonus za splnenie výrobného plánu a bonus za odbornosť. Konečná mzda bude dohodnutá na pohovore v závislosti od odbornosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nastavovanie / zoraďovanie strojov na určený typorozmer,
- výmena opotrebených alebo poškodených nástrojov v stroji a korekcie v nastavení stroja,
- odoberanie krúžkov od stroja.

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, možnosť odborného rastu,
- jednozmenná prevádzka, pracovný čas od 6.30 do 15.00.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

1

- manuálna zručnosť;
- flexibilita;
- zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci;
- precíznosť,
- doklad o odbornej spôsobilosti na obsluhu zdvíhacích zariadení výhodou.

Spoločnosť ZVL AUTO spol. s r.o. je uznávaným výrobcom kuželíkových ložísk a je držiteľom certifikátu IATF 16949 a ISO 9001.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4038689  Dátum zverejnenia: 25.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac