Účtovník

ZVL AUTO spol. s r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie účtovníctva;
- zabezpečenie a spracovanie mesačných výkazov a ročných účtovných závierok v súlade s platnou legislatívou;
- inventarizácia majetku a záväzkov;
- oceňovanie náraďovne;
- IMA a DIM - zaraďovanie, vyraďovanie, odpisy;
- samostatné spracovanie daňových priznaní k DPH, dani z príjmov právnických osôb, miestnych a spotrebných daní, žiadosti o vrátenie DPH;
- spracovanie reportov na základe požiadaviek vedenia spoločnosti;
- komunikácia s orgánmi štátnej správy a audítormi.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

700 EUR + variabilná zložka v závislosti od skúsenosti uchádzača + odmena za splnenie plánu do 40 EUR + príplatok 0,31 EUR za každú odpracovanú hodinu

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, pracovná doba od 7.00 do 15.30,
- benefity v zmysle platnej podnikovej kolektívnej zmluvy.

Vopred ďakujeme za reakcie na predmetný inzerát, avšak týmto si Vás zároveň dovoľujeme informovať, že v prípade, ak Vás nebudeme kontaktovať do 3 týždňov od zverejnenia tohto inzerátu, prosíme považujte to za vyrozumenie, že sme dali prednosť uchádzačom, ktorí viac vyhovovali vyššie uvedeným požiadavkám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2019 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Money S3 - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

5

- vedomosti v oblasti daní a účtovníctva;
- zodpovednosť, precíznosť a spoľahlivý prístup k práci;
- skúsenosti s prácou v programe SOFTIP veľkou výhodou.

Spoločnosť ZVL AUTO spol. s r.o. je uznávaným výrobcom kuželíkových ložísk a je držiteľom certifikátu ISO/TS 16949:2009.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Košická 26
081 62 Prešov
ID: 3666413   Dátum zverejnenia: 13.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 EUR + variabilná zložka v závislosti od skúsenosti uchádzača + odmena za splnenie plánu do 40 EUR + príplatok 0,31 EUR za každú odpracovanú hodinu