Operátor výroby

ZVL AUTO spol. s r.o.

Miesto práce
Košická 26, Prešov-Solivar
Termín nástupu
asap
623 - 900 EUR/mesiacúkolové ohodnotenie, ktoré sa mení v závislosti od dosahovaného plnenia normy výkonu + príplatky vo výške 0,30 EUR/hod. + odmeny za splnenie výrobného plánu + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou daného pracovného miesta je:
- obsluha kovoobrábacích strojov a liniek podľa predpísaných technologických parametrov práce,
- plnenie ďalších úloh podľa pokynov vedenia spoločnosti.

Spoločnosť ponúka perspektívu dlhodobého zamestnania, možnosť sebarealizácie a odborného rastu aj na iné pracovné pozície.
Dvojzmenná prevádzka - pracovný čas od 6.00 do 14.00 & od 14.00 do 22.00.
Pracovná zmluva na 1 rok, po roku možnosť predĺženia na neurčitý čas.
Zabezpečené teplé jedlo počas pracovnej zmeny za doplatok 1,07 EUR.
Zabezpečený pitný režim.
Zastávka autobusu priamo pred firmou.
Príjemný pracovný kolektív.

Vopred ďakujeme za reakcie na predmetný inzerát, avšak týmto si Vás dovoľujeme informovať, že v prípade, ak Vás nebudeme kontaktovať do 3 týždňov od zverejnenia tohto inzerátu, prosíme považujte to za vyrozumenie, že sme dali prednosť uchádzačom, ktorí viac vyhovovali vyššie uvedeným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obrábač kovov, strojárske príp. akékoľvek technické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kandidát na dané pracovné miesto by mal spĺňať:
- vysoké pracovné nasadenie, dôslednosť pri plnení pracovných úloh.

Spoločnosť ZVL AUTO spol. s r.o. je uznávaným výrobcom kuželíkových ložísk a je držiteľom certifikátu IATF 16949 a ISO 9001.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3581712  Dátum zverejnenia: 10.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 623 EUR/mesiac