Operátor/-ka výroby - bez nočných zmien

ZVL AUTO spol. s r.o.

Miesto práce
Košická 26, Prešov
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
úkolová mzda - v závislosti od počtu vyrobených kusov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou daného pracovného miesta je:
- obsluha kovoobrábacích strojov a liniek podľa predpísaných technologických parametrov práce,
- kontrolovať parametre vybraných súčastí meraním.

Spoločnosť ponúka perspektívu dlhodobého zamestnania, možnosť sebarealizácie a odborného rastu aj na iné pracovné pozície.
Jednozmenná prevádzka - pracovný čas od 7.00 do 15.30 resp. dvojzmenná prevádzka - pracovný čas od 6.00 do 14.00 a od 14.00 do 22.00.
Pracovná zmluva na 1 rok, po roku možnosť predĺženia na neurčitý čas.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí najviac vyhovujú vyššie uvedeným požiadavkám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.3.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dôslednosť pri plnení pracovných povinností.

Spoločnosť ZVL AUTO spol. s r.o. je uznávaným výrobcom kuželíkových ložísk a je držiteľom certifikátu ISO/TS 16949:2009.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Košická 26
081 62 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne
E-mail: poslať životopis
ID: 3304904   Dátum zverejnenia: 7.2.2018