Veterinárna sestra/Veterinárny asistent

ZVIERACIA KLINIKA PAŠEK, s. r. o.

Miesto práce
Orešianska 1a, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
800 EUR/mesiacpríplatky za nadčasy a víkendy + odmeny + stravné lístky (cca 800,- v čistom- nástupný plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- asistenčné práce pri diagnostike a ošetrovaní zvierat
- asistencia pri chirurgickom zákroku
- starostlivosť o pooperačné a hospitalizované zvieratá
- spracovanie vzoriek a práca s diagnostickými prístrojmi
- udržiavanie čistoty na pracovisku
- pracuje sa na 2 zmeny (ranná 07:30-16:00, poobedná 11:30-20:00) + každý tretí víkend
(09:00-16:00)
- klinika je otvorená aj cez sviatky a víkendy (9:00-16:00)

- zaujímavá a zmysluplná práca
- práca s najmodernejším vybavením, zaškolenie
- pracovná stabilita
- mladý priateľský kolektív
- otvorená komunikácia
- adekvátne mzdové ohodnotenie

Aktuálny životopis a motivačný list zasielajte mailom iba v prípade, že Vás naša ponuka naozaj zaujala a spĺňate všetky požiadavky. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, kynológia, veterina

Prax na pozícii/v oblasti

práca na akejkoľvek klinike alebo v ambulancii

- úprimný záujem a chuť pracovať
- prax v danom obore
- pozitívny vzťah k zvieratám je podmienkou
- odolnosť voči stresu, schopnosť riešiť niekoľko
požiadaviek naraz
- zmysel pre prácu v tíme
- chuť učiť sa, spoľahlivosť, zodpovednosť, lojálnosť

Sme moderné veterinárne pracovisko. Poskytujeme vysoký štandard veterinárnej medicíny, profesionálnu a komplexnú starostlivosť o zvieratá v priateľskom prostredí. Vykonávame široké spektrum diagnostických a terapeutických úkonov v oblasti prevencie, internej medicíny, chirurgie a ortopédie. Našim prvoradým cieľom je poskytovať najvyššiu kvalitu veterinárnej starostlivosti zameranú na individuálny prístup ku každému klientovi. Každý pacient je pre nás jedinečný. Dôraz kladieme na odbornosť, neustále vzdelávanie sa, profesionálny a ľudský prístup.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4245401  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac