Brigádnik

ZVEROPARK, s.r.o.

Revištské Podzámčie, Revištské Podzámčie, Žarnovica-Revištské Podzámčie
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
580 EUR/mesiacpríplatky podľa zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha v bufete a v pokladnici.
Obsluha v bufete-príprava drobného občerstvenia a čapovanie nápojov, práca s pokladnicou. V prípade záujmu, ubytovanie zabezpečené. Dohoda na dobu určitú do 31.8.2020. Zdravotný preukaz.

poskytnutie ubytovania

Žiadosti posielajte na emailovú adresu [email protected], alebo na [email protected]. Vybratí uchádzači budú ihneď kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

nezáleží

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať vo voľnočasovom zariadení v prírode. Šikovnosť, zodpovednosť. Práca s pokladnicou vítaná.

Zveropark je voľnočasový park v malebnej prírode, určený pre rodiny s deťmi, plný zábavy, hier a zvierat. Miesto pre relax, kde zabudnete na bežné problémy. Viac info na www.zveropark.sk
ID: 3945535  Dátum zverejnenia: 31.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 580 EUR/mesiac