Manažer/ka interných záležitostí

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska. Viedenská cesta 5 (budova Incheby) 851 01 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2018, resp. dohodou
dohodou, v závislosti na pracovných skúsenostiach a výkonnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s členskou základňou ZSPS aj spolupracujúcimi organizáciami
- organizačná a administratívna príprava konferencií, zhromaždení, seminárov a pod.
- zabezpečovanie chodu sekretariátu ZSPS, administratívne činnosti
- komunikácia s externým prostredím pri zabezpečovaní úloh ZSPS
- office podpora - práca s dokumentáciou, príprava podkladov
- práca v kancelárskych priestoroch v sídle ZSPS

- zázemie v rešpektovanej spoločnosti
- práca v malom kolektíve
- stály plat a bonusy
- kreatívne a dynamické pracovné zaradenie
- pozícia s možnosťou osobného a profesíjneho rozvoja
- supervízia prostredníctvom úspešných manažérov
- možnosť naštartovania novej kariéry - získanie nových pracovných skúseností aj pre kandidátov bez praxe

Zaslaním svojho životopisu, motivačného listu, prípadne ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas k tomu, aby Zväz stavebných podnikateľov Slovenska, so sídlom: Viedenská cesta 5, 851 01 Bratislava spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, obchodné, ekonomické, právne

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•administratívne resp. sekretárske práce výhodou
•vedenie podkladov pre účtovníctvo výhodou
•organizačné a komunikačné schopnosti

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska (ZSPS) je nezávislá organizácia zamestnávateľov, ktorá od roku 1990 združuje odborníkov a podniky všetkých veľkostí pôsobiace v stavebníctve s celoslovenskou pôsobnosťou. Ako nepolitická inštitúcia aktívne prispieva k vytváraniu vhodného podnikateľského prostredia a konštruktívnej celospoločenskej diskusii o stavebnom sektore. Zastupuje svojich členov pri rokovaní s vládou, s ministerstvami, samosprávou, odborármi a ďalšími stakeholdermi. ZSPS je aj členom tripartity, Európskej federácie stavebného priemyslu (FIEC), Republikovej únie zamestnávateľov a Asociácie priemyselných zväzov a dopravy. Je úspešným členom medzinárodných konzorcií rôznych európskych projektov. Zároveň je aj vydavateľom online denníka Stavebné noviny.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 328896  Dátum zverejnenia: 5.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, v závislosti na pracovných skúsenostiach a výkonnosti