Generálny sekretár zväzu

Zväz hutníctva, ťažobného priemyslu a geológie Slovenskej republiky

Miesto práce
Jašíkova 2, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1200 - 1300 Eur podľa znalostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúci organizácie
Generálny sekretár zastupuje členské organizácie a presadzuje záujmy svojich členov pri rokovaniach s orgánmi štátnej správy a odborovými zväzmi (www.zhtpg.sk).

príjemné, komfortné pracovné prostredie
notebook
služobný mobilný telefón i k súkromnému používaniu
stravenky plus reštaurácia v budove

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské vzdelanie technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

organizačné schopnosti
systematický prístup k práci
samostatnosť
pracovitosť, svedomitosť, spoľahlivosť
zodpovednosť vo funkcii vedúceho organizácie

Zväz hutníctva, ťažobného priemyslu a geológie Slovenskej republiky je organizáciou zamestnávateľov s právnou subjektivitou, ktorá združuje členské organizácie z oblasti výroby kovov, baníctva, nafty a geológie Slovenska ako aj vzdelávacích inštitúcií a profesijných organizácií. Zväz presadzuje záujmy svojich členov pri rokovaniach s orgánmi štátnej správy a odborovými zväzmi (www.zhtpg.sk).

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Zväz hutníctva, ťažobného priemyslu a geológie SR
Jašíkova 2
821 03 Bratislava

Kontakt

ID: 3258275   Dátum zverejnenia: 1.12.2017