Technischer Angestellter - automotive

ZÜRNER technologies GmbH

Miesto práce
Česko, Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
september 2021
2 000 EUR/mesiacpracovná zmluva v zmysle Kollektivvertrag (A)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Operatívna činnosť v rámci oddelenia kvality a neustále zlepšovanie systému manažérstva kvality v zmysle príslušných noriem
* Zodpovednosť za aplikáciu nástrojov v oblasti riadenia kvality
* Dohľad nad výrobou produktu v rámci dodržiavania požiadaviek
zavedeného systému manažérstva kvality (zB. Anlaufmanagement)
* Realizácia návštev u zákazníkov a ich dodávateľov v rámci EU a celosvetovo
* Realizácia externých auditov podľa VDA, IATF (SFN; R&R)
* Plánovanie, realizácia a sledovanie plnenia nápravných opatrení
* Riešenie reklamácií od zákazníkov
* Komunikácia so zákazníkom
* projektový manažment
* manažment kvality
* optimalizácia procesu
* task force - celosvetovo

* Práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
* Flexibilná pracovná doba
* Možnosť osobného rozvoja a profesionálneho rastu
* pripoistenie Mitarbeitervorsorgekasse (A)
* Práca v príjemnej tímovej atmosfére
* 13. a 14. plat v zmysle Kolektivvertrag

Informácie o výberovom konaní

Zasielajte životopis spolu s fotografiou v nemeckom jazyku.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.
Vybraní uchádzači budú následne pozvaní k osobnému pohovoru, prípadne telefonickej konferencii.
Vaše osobné údaje budú spracované podľa platnej legislatívy, len počas trvania a až do ukončenia výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne technického smeru, nie je však podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* flexibilita
* samostatnosť
* zodpovednosť
* vysoká ochota cestovať

Wir sind ein technisches Beratungsunternehmen mit Sitz in Österreich. Wir sind weltweit unterwegs für unsere Kunden und sind Technologieexperte mit langjähriger Erfahrung. Wir erhöhen den Reifengrad von Produkten, Produktqualität bei gleichzeitiger Kostenreduktion. Kernaktivitätsfelder: Anlaufmanagement, Kaufteilmanagement, Werkzeugmanagement, Industrialisierung sowie Innovationsprojekte.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4109973  Dátum zverejnenia: 24.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac