Špecialista fakturácie a platieb

Zurich Insurance Company Ltd, organizačná zložka

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Evidencia a spracovaniefaktúr na účely sledovania faktúr, schvaľovanie objednávok
- Prerozdelenie fektúr medzi nákladové strediská
- Spracovanie údajov od dodávateľov a zamestnancov v systéme SAP
- Schvaľovanie platieb faktúr (rozdelenie procesu a schvaľovanie), denná komunikácia AP, platby sú vykonávané raz týždenne
- Komunikácia s bankou
- Príprava časového plánu pre AP

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- orientácia na zákazníka
- tímový hráč
- proaktívny prístup
- schopnosť prinášať inovatívne riešenia
- predchádzajúca skúsenosť v oblasti účtovníctva alebo financií je výhodou

Zurich Insurance Company Ltd is a leading multi-line insurer that serves its customers in global and local markets. With about 53,000 employees, it provides a wide range of property and casualty, and life insurance products and services in more than 210 countries and territories. Zurich’s customers include individuals, small businesses, and mid-sized and large companies, as well as multinational corporations.

Zurich Bratislava is a Slovakia-based competence center for highly specialized services in the areas of Life Actuarial, Non-life Pricing & Analytics, Claims, Risk Management, Business Intelligence, IT Application Development and Service Management - as well as Insurance Network Management.

An international workforce of close to 300 colleagues are supporting Zurich’s Corporate Center and Business Units around the globe.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3615282  Dátum zverejnenia: 6.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200€