Podnikový účtovník/účtovníčka

Zug-Zig 1 s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
ihneď
1 179,64 - 2 035 EUR/mesiacMzda závisý od skúseností, znalostí a schopností uchádzača. + bonusy, príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Spracovanie účtovníctva spoločnosti v súlade s platnou legislatívou
-Aktívna komunikácia s manažmentom spoločnosti
-Zaúčtovanie a vedenie pokladne
-Príprava salda pre úhrady faktúr, prehľady úhrad, reporty
-Vystavovanie a účtovanie faktúr voči odberateľom
-Spracovanie dodávateľských faktúr, bankových transakcií
-Zastupiteľnosť pridelených agiend
-Administratívne práce
-Komunikaćia s dodávateľmi, inštitúciami, s daňový úradom a poisťovňami
-Rôzne reporty, spracovanie dát a úlohy podľa požiadaviek nadriadeného

- individuálny prístup - podporujeme talenty a sme radi, keď sa rozvíjajú spolu s nami :)
- možnosť sebarealizácie pre ambicióznych a motivovaných ľudí
- pestrú náplň práce
- malú, progresívnu, dynamickú a neustále sa rozrastajúcu spoločnosť s kolektívom, na ktorý
sa možno vždy spoľahnúť
- záruka pravidelného príjmu a dlhodobého zamestnania

Za Vaše životopisy s motivačným listom vopred ďakujeme. Odpovedať budeme len nami vybratým uchádzačom.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- výborné komunikačné zručnosti
- aktívny a samostatný prístup k riešeniu zverených úloh
- spoľahlivosť
- logické a analitické myslenie
- Prax na pozícii účtovníka, office manageru

Naša spoločnosť prevádzkuje kaviarne, bary a cukrárňe.
ID: 4336451  Dátum zverejnenia: 23.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 179,64 EUR/mesiac