Predavač / Pomocná kuchárka - Žufet bufet - Železná studnička

Žufaňa s.r.o.

Miesto práce
Partizánska lúka, Cesta na Červený most, Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacnástupný plat, po 3 mes.zvýšenie + trinkgelty a odmeňovací systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovitého kolegu/kolegyňu na TPP, sme celoročná prevádzka.

Náplň práce :
- predávanie vo výdajnom okienku, upsell
- práca s pokladňou, uzatváranie pokladne - správne vedenie ERP
- čapovanie nápojov, predaj baleného tovaru, príprava nápojov
- udržovanie terasy a stolov čistých
- postupne sa naučíš kávovému umeniu
- udržiavanie čistoty a starostlivosti o nápojovú časť bufetu
- výhodou je skúsenosť v kuchyni, potrebujeme univerzálneho človeka, čo aj predáva, aj pomôže kuchárovi, keď treba

*práce je u nás veľa prípadne veľmi veľa alebo naopak "žiadna" a máme pokojné dni nakoľko je závislá na počasí.
Pracovný čas je na dohode, celý tím pracuje krátky/ dlhý týždeň, vedeli by sme však režim pri tomto úväzku porušiť.

- spolupráca v malom kolektíve, ktorý sa spoločne vyvíja a formuje, buduje si radšej dobré vzťahy ako veľké ego.
- celý tím si delí tringelty (okienkový predaj)
- spoluvytváraš jedinečné miesto na gastromape Bratislavy
- práca v mestských lesoch - v prírode, na vzduchu

Práca vhodná aj pre študentov, ženy na materskej dovolenke, vieme vymyslieť čiastočný úväzok...

POŠLI NÁM PÁR VIET O SEBE, prečo chceš pre nás pracovať, zaujmi nás pokojne aj niečím iným .) Prilož prosím aj svoje CV.

Dôležité: Táto ponuka je určená pre uchádzačov, ktorí hľadajú dlhodobú spoluprácu. Ak nie si presvedčený, že si v gastre doma a len skúšaš, prosím, nekontaktuj nás. Hľadáme stabilného kolegu a rovnakej stability sa ti pri nás dostane.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- si pracant a hľadáš aktívnu prácu, nevadí ti rad ľudí pred okienkom
- máš vzťah ku káve a gastru, chceš ho ďalej rozvíjať
- vieš zachovať chladnú hlavu a byť samostatný, v prípade, že nastane problém
- si dôsledný pri udržiavaní čistoty
- si dochvíľny a keď raz niečo sľúbiš, tak to platí

V Žufani dbáme na výber surovín, čerstvosť, varíme sezónne, skôr tradičné jedlá. Bratislava nás pozná ako obľúbené miesto na raňajky a teraz spoznáva bufet ŽUFET, ako miesto v mestskom lese, kde sa dobre naješ a napiješ. Prevádzka sa nachádza na Partizánskej lúke.
Viac si pozri na: http://zufana.sk alebo našich sociálnych sieťach (FB a instagram zufana_jedlo).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4594726  Dátum zverejnenia: 14.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac