Reagujte bez životopisu

Zubný lekár

Zubné štúdio Eurodent, s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 5 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do modernej stomatologickej kliniky príjmeme s možnosťou okamžitého nástupu zubného lekára.
Ponúkame príjemné pracovné prostredie. Podporu vo vzdelávaní a odbornom raste. Nadštandartného príjmu zloženého so základného platu a podielov z výnosu. Prácu so špičkovými technológiami ako napríklad 3D roentgen, mikroskop atď. Spoluprácu s dentálnymi hygieničkami.
Pre zahraničných úspešných uchádzačov zabezpečíme intenzívny jazykový kurz a pomôžeme s vybavením prednástupných formalít.

školenia, kurzy, stravné lístky, podľa potreby ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stomatologická klinika
ID: 3958557  Dátum zverejnenia: 16.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac