Zubný lekár

ZUBNÁ PRAX, s. r. o.

Miesto práce
Kollárova 5164/49, Martin
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 10 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy + percentá na zisku (výška platu sa odvíja od pracovných schopností lekára)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu zubného lekára/lekárky na plný pracovný úväzok v skúsenom kolektíve s možnosťou ďalšieho odborného rastu, na moderne vybavenom pracovisku (OPG, RVG, CEREC, mikroskop, recepcia...)

Príjemné rodinné prostredie
Korektný prístup
Dostatok pacientov
Materiálne a technické zabezpečenie podľa najnovších trendov s možnosťou dovybavenia podľa požiadaviek lekára
Dlhodobá perspektíva
Kontinuálne vzdelávanie s finančnou podporou
Možnosť profesionálneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubné lekárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je vhodná aj pre absolventa schopného samostatne pracovať s možnosťou odborného vedenia. Od záujemcu na pozíciu vyžadujeme precíznosť a efektívnosť práce, snahu sa ďalej odborne vzdelávať. Empatia a záujem o odbor je samozrejmosťou.

ZUBNÁ PRAX, s.r.o. je moderná zubná klinika v Martine, ktorá poskytuje kvalitné služby pre svojich pacientov v piatich ambulanciách a v ambulancii dentálnej hygieny v
príjemnom prostredí s ústretovým personálom, mladý kolektív, dobré platové podmienky. Zamestnancom poskytujeme finančný benefit na kontinuálne vzdelávanie.
ID: 4792157  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac