Hľadáme zubného lekára do novej ambulancie v Bardejove

ZUB NR s. r. o.

Miesto práce
Bardejov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiacviac info na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie a zabezpečovanie komplexnej odbornej zdravotnej starostlivosti v súlade s koncepciou daného odboru v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie - špecializácie, v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom a s ohľadom na práva pacienta
- navrhovanie diagnóz a liečebných plánov
- vykonávanie protetických, estetických a chirurgických prác
- komunikácia s pacientmi

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Spoločnosť sa zaoberá zubno-lekárskej starostlivosti. Sme rozrastajúca sieť kliník s bohatými skúsenosťami. Príjemným prostredím, šikovným a milým personálom, moderným technologickým vybavením sme sa u pacientov stali vyhľadávanou ambulanciou.

Kontakt

Kontaktná osoba: Dóra Kováčová
E-mail: poslať životopis
ID: 4808690  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac