Hľadáme zdravotnú sestru/asistentku do novej ambulancie v Trenčíne

ZUB KN s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.08.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacod 1100 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- asistencia v stomatologickej ambulancii lekárovi pri kresle
- príprava pacienta pred stomatologickým ošetrením
- príprava lekárskych pomôcok
- udržiavanie poriadku na ambulancii
- vedenie zdravotnej dokumentácie pacienta
- dezinfekcia a sterilizácia nástrojov a prístrojov, dodržiavanie špeciálneho hygienicko-epidemiologického režimu
- práca s PC na užívateľskej úrovni

- práca v mladom kolektíve
- možnosť osobného a platového rastu
- benefity pre rodinných príslušníkov
- voľno nad rámec dovolenky

Informácie o výberovom konaní

Prosíme životopisy poslať fotkou!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Spoločnosť sa zaoberá zubno-lekárskej starostlivosti. Sme rozrastajúca sieť kliník s bohatými skúsenosťami. Príjemným prostredím, šikovným a milým personálom, moderným technologickým vybavením sme sa u pacientov stali vyhľadávanou ambulanciou.
Spoločnosť ponúka možnosť byť členom tímu modernej zubnej kliniky.
ID: 4587470  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac