Procesný inžinier internej logistiky

ZTS - VÝSKUM A VÝVOJ, a.s.

Dubnica nad Váhom, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiacFinálna mzda bude navrhnutá podľa ponúknutých skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš projekt „Production of second – life battery modules“ získal od Európskej únie potvrdenie, že môže výrazne prispieť k vzniku technologickej samostatnosti a nezávislosti v segmente batérií. Patrí medzi unikátne európske projekty, ktoré majú status „Important projects of common European interest (IPCEI)“ (Významné projekty spoločného európskeho záujmu).
Vyvíjame batériové úložiská energie druhej životnosti (second-life battery storage) na úrovni skriňového riešenia - racku. Hľadáme šikovného logistika, ktorý bude zodpovedný za návrh logistických procesov úplne novej výroby, ktorá zmení budúcnosť energetiky!

Čo bude u nás Tvojou úlohou?
· Návrh a analýza logistických procesov v rámci projektu,
· optimalizácia procesov v logistike s prihliadnutím na náklady, efektivitu a kvalitu,
· zavádzanie logistických procesov automatizovanej výroby,
· spracovanie podkladov pre nové logistické procesy, kalkulácie v rámci projektu,
· navrhovanie layoutov skladov a výrobných liniek z logistického hľadiska,
· nastavovanie frekvencie zásobovania jednotlivých liniek podľa potrieb,
· tvorba plánu materiálového toku a jeho implementácia v spolupráci s procesným inžinierom,
· príprava, koordinácia a realizácia projektov súvisiacich s technológiami logistiky,
· implementácia nových technológií v rámci procesov logistiky,
· koordinácia procesov pre projekty podľa zadania projektového leadera.

- profesionálny rast v inovatívnej oblasti,
- moderné prístupy projektového riadenia (SCRUM, JIRA, AGILE),
- konkurenčné finančné ohodnotenie,
- flexibilita, flexibilný pracovný čas,
- home office (1x týždenne alebo podľa dohody),
- sick day (3x ročne),
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona.

Ak Ťa ponuka zaujala chceš byť súčasťou zelenej budúcnosti, neváhaj nás kontaktovať!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika. doprava, priemyselné inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

plánovanie logistických procesov

Počet rokov praxe

3

· skúsenosť so zavádzaním logistických procesov automatizovanej výroby,
· skúsenosť s návrhom layoutov skladovacích priestorov,
· technické a analytické myslenie,
· schopnosť pracovať v tíme,
· SAP alebo iný ERP systém výhodou.

ZTS - VÝSKUM A VÝVOJ, a.s. je spoločnosť etablovaná v energetickom odvetví.
Spoločnosť sa ako jediná na Slovensku dlhodobo a odborne zaoberá rekonštrukciami vodných elektrární, navrhovaním nových projektov malých vodných elektrární, ako aj podporou kvalifikovanej údržby zariadení vodných elektrární. Realizujeme projekčné a konštrukčné riešenia pre vodné turbíny a ich príslušenstvo, ako aj pre iné energetické zariadenia.
Taktiež sa zameriavame na aplikovaný výskum a vývoj s dlhoročnou tradíciou.
Spoločnosť disponuje certifikátom o oprávnení pre výkon "Výskumno-vývojovej činnosti".
V rámci projektu European Battery Innovation, ktorý patrí medzi dôležité projekty spoločného európskeho záujmu (IPCEI), sa spoločnosť ZTS - VÝSKUM A VÝVOJ, a.s. orientuje na regeneráciu použitých batérií z elektromobilov.
Spoločnosť ZTS VV rozširuje aktivity v oblasti vývoja, a to práve o spôsob efektívnej recyklácie batérií nevhodných na sekundárne využitie. Recykláciou získané materiály budú použiteľné na výrobu nových batériových článkov, čím sa zníži potreba ťažby vzácnych kovov, ako aj znečistenie spôsobené prepravou materiálov na výrobu batérií, prípadne prepravou nových batérií, vyrobených v iných častiach sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4590854  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac