Senior recruiter/ HR manager

ZTS - VÝSKUM A VÝVOJ, a.s.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
Dohodou
2 400 EUR/mesiacZákladná mzda od 2.400,-eur brutto a variabilné odmeny. Výška konečnej dohodnutej mzdy bude odzrkadľovať prax, kompetencie a potenciál vybraného kandidáta/ky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho agile start up tímu, ktorý získal dva dôležité projekty Európskej komisie IPCEI a pracuje vo veľmi perspektívnej oblasti energetiky s výhľadom širokej medzinárodnej spolupráce, hľadáme aktívnu osobnosť so silnou stránkou v recruitmente a potenciálom vybudovať si u nás kariéru HR manažéra/ky. Je to jedinečná možnosť rásť spolu s novovznikajúcim projektovým tímom a vytvárať tak budúcu úspešnú firmu, ako aj vlastnú manažérsku skúsenosť. Ak máš záujem, spravíme všetko pre to, aby Ťa to s nami bavilo.

Veľkú časť Tvojich úloh, ktorú bude v úvode tvoriť prevažne recruitment (cca 70%) môžeš počas prvých 12 mesiacov vykonávať z home-office, preto nie je podmienka byť štandardne prítomný/á v našich kanceláriách (Dubnica nad Váhom a Bratislava), je však potrebné interagovať s projektovým tímom v Dubnici nad Váhom, aby si bol/a kompetentný/á hľadať správnych ľudí a zároveň, aby si sa stal/a akceptovaným členom tímu a budúcim HR manažérom.

Popis zodpovedností:
• Kompletné riadenie procesu recruitmentu pre obidva IPCEI projekty, čo bude ťažisko Tvojej práce počas prvých 12 mesiacov u nás.
• Koordinácia všetkých vstupov pre recruitment (popisy práce, analýza práce, plánovanie procesu, plánovanie nákladov, mzdy...., ). V tomto budeš mať plnú podporu od nášho holdingového HR manažéra.
• Organizovanie výberových procesov a ich realizácia.
• Koordinácia HR generalistov v procese recruitmentu, vrátane ich zapojenia do realizácie výberových rozhovorov.
• Prepojenie procesu recruitmentu s nástupnou agendou HR generalistov.
• Reportovanie vedeniu a návrhy na zlepšenie recruitmentu.
• Zúčastňovanie sa plánovacieho procesu IPCEI projektov.
• Kontaktná osoba pre tretie strany zapojené do recruitmentu a ich koordinácia.
• Aktívna podpora employer brandingu a marketingu firmy, reprezentácia firmy na veľtrhoch práce a sociálnych sieťach v spolupráci s PR manažérkou.
• V spolupráci s lídrom projektu nastavovanie procesov vzdelávania, odmeňovania, motivácie a stabilizácie zamestnancov.
• Postupné preberanie zodpovednosti za riadenie všetkých HR procesov.

- Flexibilná pracovná doba a vysoká miera home office – cca 70% času
- Zaujímavé finančné ohodnotenie a výkonnostné odmeny
- Možnosť participovať na medzinárodných, vysoko aktuálnych výskumných aj realizačných projektoch v oblasti recyklácie batérií s presahom na európsky trh
- Priestor na sebarealizáciu a odborný rast
- Sick days 3x ročne
- IT podpora na individuálnej báze
- Mobil aj na súkromné účely a IT technika
- Podpora vzdelávania a osobného rozvoja, koučing
- MultiSport karta
- Teambuildingy a firemné akcie
- V neposlednom rade práca v skvelom tíme ľudí, ktorí chcú priniesť inovácie na energetický trh

Ďakujeme vopred všetkým záujemcom. Vzhľadom na naše kapacity budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky našej pozície. Ďakujeme Vám za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Očakávame:
- minimálne 3 roky praxe v oblasti HR, ideálne vo firemnom HR oddelení zabezpečujúcom všetky HR procesy. Ak máš prax v personálnej agentúre, tak je to tiež výborné, do firemných procesov Ťa zaškolíme.
- min 3 roky priameho recruiterskeho výkonu
- schopnosť presadiť sa, samostatnosť, schopnosť aktívne oslovovať kandidátov
- znalosť regiónu Trenčín, Dubnica, Žilina je výhodou
- MS Office – štandard
- anglický jazyk aspoň B1, pretože budeme hľadať expertov zo zahraničia
- tímová osobnosť so schopnosťou učiť sa a ambíciou rozširovať si kompetencie v celej oblasti Human Resources
- organizačné schopnosti
- prezentačné zručnosti
- skúsenosť práce v projektovom tíme je výhodou
- skúsenosť vo výbere technických pozícií je výhodou

ZTS - VÝSKUM A VÝVOJ, a.s. je spoločnosť etablovaná v energetickom odvetví.
Spoločnosť sa ako jediná na Slovensku dlhodobo a odborne zaoberá rekonštrukciami vodných elektrární, navrhovaním nových projektov malých vodných elektrární, ako aj podporou kvalifikovanej údržby zariadení vodných elektrární. Realizujeme projekčné a konštrukčné riešenia pre vodné turbíny a ich príslušenstvo, ako aj pre iné energetické zariadenia.
Taktiež sa zameriavame na aplikovaný výskum a vývoj s dlhoročnou tradíciou.
Spoločnosť disponuje certifikátom o oprávnení pre výkon "Výskumno-vývojovej činnosti".
V rámci projektu European Battery Innovation, ktorý patrí medzi dôležité projekty spoločného európskeho záujmu (IPCEI), sa spoločnosť ZTS - VÝSKUM A VÝVOJ, a.s. orientuje na regeneráciu použitých batérií z elektromobilov.
Spoločnosť ZTS VV rozširuje aktivity v oblasti vývoja, a to práve o spôsob efektívnej recyklácie batérií nevhodných na sekundárne využitie. Recykláciou získané materiály budú použiteľné na výrobu nových batériových článkov, čím sa zníži potreba ťažby vzácnych kovov, ako aj znečistenie spôsobené prepravou materiálov na výrobu batérií, prípadne prepravou nových batérií, vyrobených v iných častiach sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4509770  Dátum zverejnenia: 28.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac