Finančný riaditeľ v strojárskej spoločnosti

ZTS - VÝSKUM A VÝVOJ, a.s.

Miesto práce
Lieskovec 598/75, 01841 Dubnica nad Váhom, okres Ilava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za zabezpečenie úverového financovania aktivít spoločnosti
- priama komunikácia s bankovými inštitúciami, audítormi, poradcami a právnikmi a s úradmi a orgánmi štátnej správy
- zodpovednosť za finančné plánovanie, analýzu a kontroling, účtovnú závierku
- reportovanie, vytváranie ekonomických rozborov a analýz pre vedenie spoločnosti
- participácia na rozhodnutiach o nových investíciách
- kontrola a pravidelná analýza plnenia kľúčových ukazovateľov spoločnosti
- monitorovanie a analýza nákladov spoločnosti
- riadenie a kontrola finančného oddelenia
- príprava auditov spoločnosti

Prostredie:
- kusová, malosériová strojárska výroba
- výroba špecializovaná na vodné turbíny a ich príslušenstvo

– motivujúce platové ohodnotenie
– vysoká miera sebarealizácie
– práca v dynamickej strojárskej spoločnosti

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, pošlite prosím svoj životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika a financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

skúsenosti s bankovými úvermi
skúsenosti s finančným riadením a kontrolingom podnikateľského subjektu

ZTS - VÝSKUM A VÝVOJ, a.s. je spoločnosť etablovaná v energetickom odvetví.
Spoločnosť sa ako jediná na Slovensku dlhodobo a odborne zaoberá rekonštrukciami vodných elektrární, navrhovaním nových projektov malých vodných elektrární, ako aj podporou kvalifikovanej údržby zariadení vodných elektrární. Realizujeme projekčné a konštrukčné riešenia pre vodné turbíny a ich príslušenstvo, ako aj pre iné energetické zariadenia.
Taktiež sa zameriavame na aplikovaný výskum a vývoj s dlhoročnou tradíciou.
Spoločnosť disponuje certifikátom o oprávnení pre výkon "Výskumno-vývojovej činnosti".
V rámci projektu European Battery Innovation, ktorý patrí medzi dôležité projekty spoločného európskeho záujmu (IPCEI), sa spoločnosť ZTS - VÝSKUM A VÝVOJ, a.s. orientuje na regeneráciu použitých batérií z elektromobilov.
Spoločnosť ZTS VV rozširuje aktivity v oblasti vývoja, a to práve o spôsob efektívnej recyklácie batérií nevhodných na sekundárne využitie. Recykláciou získané materiály budú použiteľné na výrobu nových batériových článkov, čím sa zníži potreba ťažby vzácnych kovov, ako aj znečistenie spôsobené prepravou materiálov na výrobu batérií, prípadne prepravou nových batérií, vyrobených v iných častiach sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3310362  Dátum zverejnenia: 7.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou