Finančný riaditeľ v strojárskej spoločnosti

ZTS - VÝSKUM A VÝVOJ, a.s.

Miesto práce
Lieskovec 598/75, 01841 Dubnica nad Váhom, okres Ilava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za zabezpečenie úverového financovania aktivít spoločnosti
- priama komunikácia s bankovými inštitúciami, audítormi, poradcami a právnikmi a s úradmi a orgánmi štátnej správy
- zodpovednosť za finančné plánovanie, analýzu a kontroling, účtovnú závierku
- reportovanie, vytváranie ekonomických rozborov a analýz pre vedenie spoločnosti
- participácia na rozhodnutiach o nových investíciách
- kontrola a pravidelná analýza plnenia kľúčových ukazovateľov spoločnosti
- monitorovanie a analýza nákladov spoločnosti
- riadenie a kontrola finančného oddelenia
- príprava auditov spoločnosti

Prostredie:
- kusová, malosériová strojárska výroba
- výroba špecializovaná na vodné turbíny a ich príslušenstvo

– motivujúce platové ohodnotenie
– vysoká miera sebarealizácie
– práca v dynamickej strojárskej spoločnosti

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, pošlite prosím svoj životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika a financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

skúsenosti s bankovými úvermi
skúsenosti s finančným riadením a kontrolingom podnikateľského subjektu

Spoločnosť ZTS - VYSKUM A VYVOJ, a.s. sa ako jediná na Slovensku zaoberá rekonštrukciami vodných elektrární (hlavne na Vážskej kaskáde), ako aj navrhovaním nových projektov malých vodných elektrární.
Spoločnosť sa zaoberá návrhom a servisom technických zariadení vodných elektrární a tiež realizuje výskum a vývoj v oblasti vodných turbín a ich príslušenstva.
Celosvetový trend a vývoj v oblasti vodnej energetiky smeruje k zefektívňovaniu existujúcich zariadení vodných elektrární a zvyšovaniu ochrany životného prostredia. Z toho vyplývajú veľké výzvy v oblasti výskumu, vývoja a projekcie vodných energetických strojov, ich modernizácie a zefektívňovania. Spoločnosť ZTS - VYSKUM A VYVOJ, a.s. sa svojím programom snaží odpovedať na tieto výzvy a zároveň hľadať nové progresívne riešenia pre svojich zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Lieskovec 598/75
01841 Dubnica nad Váhom
ID: 3310362   Dátum zverejnenia: 7.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou