Vedúci odd. konštrukcie (vývoj/výroba)

ZTS - VÝSKUM A VÝVOJ, a.s.

Lieskovec 598/75, 01841 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj, Ilava
Termín nástupu
01.02.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie tímu konštruktérov – riadenie skupiny do 15 pracovníkov (konštruktér / výpočtár)
• zodpovednosť za oddelenie konštrukcie, riadenie a kontrola efektívnosti navrhovaných konštrukcií a riešených projektov
• organizovanie pracovných kapacít, rozdeľovanie práce konštruktérom, kontrola plnenia úloh (termíny, kvalita, realizovateľnosť...)
• úzka spolupráca s inými oddeleniami – projektové, technologické, výroba/montáž
• technické riadenie návrhu, vývoja a konštrukcie prototypov
• určenie náročnosti konštrukčných prác, normovanie prácnosti spracovania technickej dokumentácie

Prostredie:
• konštrukčný SW - AutoCAD / Inventor, Siemens NX
• kusová / malosériová výroba
• výroba špecializovaná na vodné turbíny a ich príslušenstvo
• výskumno-vývjové aktivity

- pružný pracovný čas
- adekvátne platové ohodnotenie
- zaujímavá tvorivá práca
- možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
Autodesk Inventor - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

vedenie ľudí
organizovanie organizačné schopnosti
samostatné rozhodovanie

Spoločnosť ZTS - Výskum a vývoj, a.s. sa ako jediná na Slovensku zaoberá rekonštrukciami vodných elektrární (hlavne na Vážskej kaskáde), ako aj navrhovaním nových projektov malých vodných elektrární.
Spoločnosť sa zaoberá nárhom, výrobou a servisom technických zariadení vodných elektrární a tiež realizuje výskum a vývoj v oblasti vodných turbín a ich príslušenstva.
Celosvetový trend a vývoj v oblasti vodnej energetiky smeruje k zefektívňovaniu existujúcich zariadení vodných elektrární a zvyšovaniu ochrany životného prostredia. Z toho vyplývajú veľké výzvy v oblasti výskumu, vývoja a projekcie vodných energetických strojov, ich modernizácie a zefektívňovania. Spoločnosť ZTS - Výskum a vývoj sa svojím programom snaží odpovedať na tieto výzvy a zároveň hľadať nové progresívne riešenia pre svojich zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Lieskovec 598/75
01841 Dubnica nad Váhom
ID: 3286705   Dátum zverejnenia: 31.1.2018