Zvárač CO2

ZTS TEES VOS,a.s.

Miesto práce
Kračiny 3, Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
7,5 EUR/hod.K základnej mzde sú vyplácané zákonné príplatky.U živnostníkov hodinová sadzba od 11,50 EUR na hodinu.Konkrétna výška mzdy bude dohodnutá na pracovnom pohovore, podľa praxe a pracovných skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zváranie oceľových častí technologických liniek a zariadení podľa technických výkresov

stabilná pracovná pozícia,mmožnosť čerpania nadčasov,po dohode príspevok na ubytovanie

Oslovení budú len vybraní uchádzači.Mailom alebo telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 43 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zváranie,obrábanie kovov

Počet rokov praxe

3

manuálna zručnosť,technická zdatnosť,

ZTS TEES VOS, a.s. pôsobí na strojárskom trhu od roku 1997.
Prioritne podniká v oblasti výroby a dodávania zvarovaných a montovaných zostáv podľa dodanej dokumentácie zákazníka. Je zameraná hlavne na nemecky hovoriaci trh. Zamestnáva v priemere 45 zamestnancov.
Spoločnosť ma zavedený systém manažérstva kvality v zmysle normy STN EN ISO 9001:2018.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 2116275  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,5 EUR/hod.