Zvárač CO2

ZTS TEES VOS,a.s.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.08.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zváranie montovaných zostáv podľa dodanej dokumentácie zákazníka,ustavenie a rovnanie výrobku

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

6 EUR/hodinu,/podľa druhu pracovného pomer/,príplatky za výkon,za operatívne úlohy,zákonné príplatky,

stabilná pracovná pozícia,mmožnosť čerpania nadčasov,výkonnostné príplatky,možnosť pracovnej zmluvy na neurčitý čas,príspevok na ubytovanie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zváranie,obrábanie kovov

Počet rokov praxe

3

manuálna zručnosť,technická zdatnosť,

ZTS TEES VOS,a.s. pôsobí na strojárskom trhu od roku 1997.
V začiatkoch svojho podnikania nadviazala na skúsenosti bývalej organizačnej jednotky "Generálne opravy " strojárskeho koncernu ZTS TEES a.s. so zameraním na opravy a modernizácie obrábacích strojov a zariadení.
Vývojom situácie na trhu sa toto zameranie stalo "doplnkovým" a spoločnosť v posledných rokoch prioritne podniká v oblasti výroby a dodávania zvarovaných a montovaných zostáv.Je zameraná hlavne na nemecky hovoriaci trh.Zamestnáva v priemere 40 zamestnancov.
Spoločnosť ma zavedený systém manažérstva kvality v zmysle normy STN EN ISO 9001.Spoločnosť v rámci eurofondov zakúpila úplne nové moderné horizontky,v tomto roku chce vložiť prostriedky hlavne do zlepšenia pracovného prostredia, nadväzuje na dlhoročnú tradíciu v strojárskej výrobe.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kráčiny 3
036 57 Martin

Kontakt

ID: 2116275   Dátum zverejnenia: 9.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   6 EUR/hodinu,/podľa druhu pracovného pomer/,príplatky za výkon,za operatívne úlohy,zákonné príplatky,