Samostatný obchodný referent

ZTS TEES VOS,a.s.

Miesto práce
Kračiny 3, Martin
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy je zložená z tarifnej triedy a osobného ohodnotenia.K nej sú vyplácané zákonné príplatky,kvartálne odmeny podľa výsledkov firmy a odmena za získanie zákaziek.Finálna výška mzdy závisí od kvalifikácie,dĺžky praxe a pracovných skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komunikácia so zahraničnými partnermi,dojednávanie obchodu,spracovanie dokumentácie súvislej s obchodným prípadom,vyhľadávanie nových zákazníkov.

zvyšovanie zárobku podľa objemu uzatvorených obchodov.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov,mailom alebo telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 63 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing,strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prioritne požadujeme ovládanie nemeckého jazyka,anglický jazyk je výhodou,komunikatívnosť,odolnosť voči stresu,zodpovednosť,samostatnosť.

ZTS TEES VOS, a.s. pôsobí na strojárskom trhu od roku 1997.
Prioritne podniká v oblasti výroby a dodávania zvarovaných a montovaných zostáv podľa dodanej dokumentácie zákazníka. Je zameraná hlavne na nemecky hovoriaci trh. Zamestnáva v priemere 45 zamestnancov.
Spoločnosť ma zavedený systém manažérstva kvality v zmysle normy STN EN ISO 9001:2018.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 2109301  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac