Poradíme Vám?
Reagujte bez životopisu

Obrábač kovov (sústružník, frézar, brúsič)

ZTS Sabinov,a.s.

Miesto práce
Hlavná 1, Pečovská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac+ osobné hodnotenie + ďalšie motivačné zložky mzdy v závislosti od výkonu zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opracovanie kovových dielcov za pomoci strojov a iných pracovných nástrojov s dôrazom na úpravu a zachovanie požadovaného tvaru, rozmerov a povolených odchýlok podľa dokumentácie a iné činnosti podľa pokynov nadriadeného.

- úkolová mzda, ktorá závisí od výkonu - individuálny prístup
- príplatok za viacstrojovú obsluhu
- príplatok za nadštandardné plnenie výkonových noriem (50 €)
- osobné hodnotenie až do výšky 170 € mesačne
- príplatky podľa ZP
- komplexné odborné zaškolenie na pracovisku
- ďalšie motivačné finančné ohodnotenie
- sociálny program
- príspevky na DDS
- priemerná mzda cca 900 €

V prípade záujmu zašlite svoj životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov poštou alebo na uvedenú e-mailovú adresu, prípadne nás kontaktujte telefonicky alebo navštívte osobne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

- technická gramotnosť
- práca s meradlami
- manuálna zručnosť
- praktické myslenie
- spoľahlivosť, zodpovednosť

Výroba a predaj priemyselných prevodových zariadení

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Katarína Škotková
Tel.: +421918702633
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4200839  Dátum zverejnenia: 10.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac