Obrábač kovov

ZTS Sabinov,a.s.

Miesto práce
ZTS Sabinov, a.s., Hlavná, Pečovská Nová Ves
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 730 EUR/mesiaciné zložky mzdy (prémie a odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opracovanie kovových dielcov brúsením a sústružením za pomoci strojov s dôrazom na úpravu a zachovanie požadovaného tvaru, rozmerov a povolených odchýlok podľa dokumentácie a iné činnosti podľa pokynov nadriadeného.

- stabilné zamestnanie
- zaškolenie
- osobné hodnotenie + mesačné odmeny podľa interných predpisov
- možnosť kariérneho rastu

Ďakujeme za všetky reakcie, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické/strojárske

Prax na pozícii/v oblasti

obrábač kovov

Počet rokov praxe

1

- zodpovednosť
- manuálna zručnosť
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- práca s meradlami

Strojárska firma s bohatou históriou od roku 1957. Počas svojej 65-ročnej histórie sa spoločnosť úspešne rozvíjala a v súčasnosti poskytuje pracovnú príležitosť 150-tim zamestnancom. Vyrábame a predávame priemyselné prevodové zariadenia pre univerzálne, konkrétne aj atypické použitie. Vytvárame a ponúkame riešenia pohonov pre svet v pohybe.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4168839  Dátum zverejnenia: 24.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 730 EUR/mesiac