Pracovník výrobnej kontroly

ZTS Sabinov,a.s.

Miesto práce
Hlavná 1, Pečovská Nová Ves
Termín nástupu
ASAP
4,15 EUR/hod.- variabilná zložka mzdy až do výšky 170 € mesačne - príplatky podľa ZP - komplexné zaškolenie na pracovisku - ďalšie motivačné finančné ohodnotenie - sociálny program - referral program - príspevky na DDS - možnosť kariérneho rastu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola vyrobených dielcov i hotových výrobkov
- vizuálna kontrola, kontrola meraním podľa technickej dokumentácie
- evidencia a riešenie zistených nedostatkov,
- zaznamenávanie výsledkov kontrolných činností
- po základnom zaškolení možnosť zaškolenia na obsluhu 3D meracieho stroja

- ponúkame (aj vyžadujeme) stabilitu
- odborné zaškolenie
- možnosť kariérneho rastu
- doplnkové časti mzdy a mzdové zvýhodnenia nad rámec ZP
- príspevky na DDS
- referral program
- kariérny rast

Informácie o výberovom konaní

- vítame znalosť AJ alebo NJ, nie je však podmienkou
- prax vítaná, nie je podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné zručnosti, asertivita
- zodpovednosť, samostatnosť v rozhodovaní
- záujem o vzdelávanie a ďalší odborný rast

Strojárska firma s bohatou históriou od roku 1957. Počas svojej 65-ročnej histórie sa spoločnosť úspešne rozvíjala a v súčasnosti poskytuje pracovnú príležitosť 150-tim zamestnancom. Vyrábame a predávame priemyselné prevodové zariadenia pre univerzálne, konkrétne aj atypické použitie. Vytvárame a ponúkame riešenia pohonov pre svet v pohybe.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4080534  Dátum zverejnenia: 13.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,15 EUR/hod.