Mzdový účtovník

ZTS Sabinov,a.s.

Miesto práce
Hlavná 1, Pečovská Nová Ves
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
810 EUR/mesiacmesačné osobné hodnotenie, mesačné odmeny podľa odpracovaných hodín, dochádzkový bonus, atď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy.
Spracovávanie ELDP, archivovanie dokladov, evidencia a aktualizácia mzdových listov.
Komunikovanie a príprava dokumentov, výkazov pre sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, DDP.
Sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti.
Pripravovanie mesačných mzdových uzávierok a reportov.
Spracovávanie a kontrola dochádzky.
Evidovanie a spracovávanie zrážok zo mzdy (stravné lístky, zálohy na mzdy, bezúročné pôžičky, vyúčtovania, exekúcie a pod.).

- stabilné zamestnanie
- zaškolenie
- osobného hodnotenie + mesačné odmeny podľa interných predpisov
- možnosť kariérneho rastu

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš životopis na uvedenú e-mailovú adresu. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len nami vybratých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2020 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
SOFTIP - pokročilý
IBM Lotus Notes - základy

Počet rokov praxe

2

• prax v oblasti spracovania mzdovej agendy aspoň 5 rokov;
• znalosť Zákonníka práce a inej legislatívy súvisiacej so spracovaním mzdovej agendy;
• výborná znalosť práce s Excelom;
• znalosť mzdového softwaru Softip je výhodou, nie je to však podmienkou, ponúkame úplné zaškolenie do práce
so mzdovým systémom našej spoločnosti;
• zodpovednosť a precíznosť;

Výroba a predaj priemyselných prevodových zariadení

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Hollého 27
083 30 Sabinov

Kontakt

ID: 3995269  Dátum zverejnenia: 4.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 810 EUR/mesiac