Technický riaditeľ

ZTS Sabinov,a.s.

Miesto práce
Hlavná 1, Pečovská Nová Ves
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacpo skúšobnej dobe 1900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedanie za vykonávanie činnosti a povinnosti stanovené pre technického riaditeľa v organizačnom a pracovnom poriadku a.s.
- zodpovedanie za zabezpečenie a výkon úloh a činností priradených technickému riaditeľovi, priradených technickému úseku v zmysle organizačných predpisov a legislatívnych noriem
- dodržiavanie, preskúšavanie a schvaľovanie noriem podľa OS 05-01
-oboznámenie a dodržiavanie politiky spoločnosti, príručky kvality a.s. a dokumentácie SMK vrámci technického úseku
- plnenie úloh, činností a povinností za technický úsek
- riadenie podriadených zamestnancov, koordinácia, motivácia a kontrola plnenia úloh
- navrhovanie nápravných a preventívnych opatrení, vydávanie rozhodnutí, stanovísk z oblasti priradených činností úseku, vydáva rozhodnutia, stanoviská, vyplývajúce z funkcie predsedu technickej rady
- kontroluje dodržiavanie postupov a preveruje dodržiavanie noriem a.s., legislatívnych noriem vrámci technického úseku
- podpisovanie v rozsahu stanovenom podpisovým poriadkom a.s. a na základe plnej moci

Ďakujeme za všetky reakcie, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

konštrukčné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

QAD - Pokročilý
Sysklass - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

riadiaci pracovník

Počet rokov praxe

5

- zodpovednosť
- pohotovosť
- schopnosť operatívne riešiť problémy
- proaktívny prístup práci

Strojárska firma s bohatou históriou od roku 1957. Počas svojej 65-ročnej histórie sa spoločnosť úspešne rozvíjala a v súčasnosti poskytuje pracovnú príležitosť 150-tim zamestnancom. Vyrábame a predávame priemyselné prevodové zariadenia pre univerzálne, konkrétne aj atypické použitie. Vytvárame a ponúkame riešenia pohonov pre svet v pohybe.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3936024  Dátum zverejnenia: 10.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac