IT špecialista

ZTS METALURG, a.s.

Miesto práce
Továrenská 56, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 Eur/Brutto + pohyblivá časť mzdy v zmysle kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Serverová infraštruktúra - kontrola stavu, pravidelná údržba HW, riešenie incidentov, inštalácia nového HW, SW
• Virtualizačná platforma (vSphere + vCenter) – správa, kontrola stavu, úprava zdrojov, príprava nových VM, príprava testovacích VM
• LAN siete - kontrola stavu, úprava nastavení, riešenie incidentov, aktualizácia a inštalácia nového HW, správa Microtik zariadení, Dell Networking
• Správa užívateľských staníc pomocou SCCM, ESET REMOTE ADMINISTRATOR - kontrola stavu, nové nastavenia, testovanie opravných balíčkov, riešenie incidentov, aktualizácia aplikácií
• Zálohovací systém (Veeam) - kontrola stavu, obnova podľa požiadaviek, nastavenie nových záloh, kontrola stavu a funkčnosti záloh
• Microsoft doména - kontrola stavu, úprava nastavení DHCP/DNS/GPO, správa užívateľských účtov, konfigurácia, aktualizácia a prevádzka MS Exchange, AD, DNS, DHCP, SCCM
• Správa, konfigurácia a nasadenie Windows Server 2012/2012 R2
• Správa, konfigurácia a nasadenie MS Windows 10, MS Exchange server 2013, MS SQL Server
• Monitoring, údržba, aktualizácia aplikačných serverov LINUX distr. CentOS (DNS, CUPS, SMTP, NTP, SQUID, SAMBA, Postfix)
• Monitoring bezpečnosti (Cisco ASA Firewall) - kontrola stavu, vyhodnocovanie incidentov, riešenie incidentov, návrh opatrení, konfigurácia
• Užívateľská podpora - Back Office, HelpDesk
• Tvorba technickej dokumentácie
• Jazykové znalosti ENG – znalosť technickej angličtiny

- stabilné pracovné miesto s dlhodobou perspektívou
- možnosť zaučenia kvalifikovaným IT technikom
- navýšenie mzdy po skúšobnej dobe
- možnosť kariérneho rastu
- príspevok pri životnom jubileu
- dochádzkový bonus
- ďalšie výhody vyplývajúce z KZ
- stravovanie v prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- zodpovednosť
- schopnosť pracovať v tíme
- presnosť
- lojalita

Zápustkové a voľné kovanie, kovoobrábanie, mechanické opracovanie hutných polotovarov, apretovanie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3585127  Dátum zverejnenia: 16.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 Eur/Brutto + pohyblivá časť mzdy v zmysle kvalifikácie