Pracovník vo výrobe

Levare Cable, s. r. o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
990 EUR/mesiac+ príplatky za zmennosť a príplatky za nadčasy podľa platného Zákonníka práce + bonusový systém + ďalšia odmena min.400 eur/ročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v 3 zmennej prevádzke
- nastavovanie, obsluha a sledovanie chodu technologických zariadení a strojov
- denná údržba pridelených zariadení a pracoviska
- priebežná kontrola predpísaných parametrov podľa technologického postupu
- označovanie výrobkov podľa predpísaného názvoslovia

- trvalý pracovný pomer v modernej výrobnej spoločnosti
- stabilné zamestnanie
- práca v príjemnom kolektíve
- kompletné zaučenie a možnosť odborného rastu
- 1x ročne valorizácia platov
- 1x ročne vernostný bonus max 75% jedného mesačného platu
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce
- 2x ročne darčekové poukážky spolu v hodnote min. 400 eur
- finančná odmena pri pracovnom a životnom výročí
- pracovné voľno nad rámec Zákonníka práce pri významných životných udalostiach (svadba, sťahovanie, a iné)

v našom kolektíve sú vítaní kolegovia nie len v produktívnom veku ale aj absolventi, či kolegovia v preddôchodkovom veku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- preukaz obsluhy VZV- výhodou

Spoločnosť Levare Cable, založená v roku 1997 a dlhé roky známa pod názvom ZTS-KABEL, so sídlom v Dubnici nad Váhom, je lídrom na trhu s elektrickými káblami, ktoré sú určené pre napájanie ponorných systémov na čerpanie ropy.
Od svojho založenia Levare Cable, s. r. o. pokračuje vo vývoji a produkcii káblov navrhovaných pre ponorné ropné čerpacie systémy. Vzhľadom na technické parametre a miesto použitia, tieto káble pre ESP systémy patria medzi najkomplikovanejšie produkty v káblovom priemysle. Levare Cable, s. r. o. má v súčasnosti 140 zamestnancov na Slovensku priamo v Dubnici nad Váhom.
Je súčasťou skupiny Levare International s centrálou v Dubaji, Spojených arabských emirátoch. Táto skupina je lídrom na trhu vo výrobe, predaji a servise elektrických ponorných čerpadiel (ESP), permanentných magnetických motorov (PMM) a horizontálnych čerpacích systémov (HPS) používaných pri ťažbe ropy.
Výrobné a administratívne priestory spoločnosti, s rozlohou 15 000 m2, sa nachádzajú v Priemyselnom areáli v Dubnici nad Váhom
Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody a profesionálne pracovné prostredie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4357719  Dátum zverejnenia: 30.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 990 EUR/mesiac