Montážnik zdvíhacích zariadení

ZŤK, spol. s r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7 - 12 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž zdvíhacích zariadení (žeriavy, žeriavové dráhy), zváranie oceľových konštrukcií podľa výkresovej dokumentácie (požadujeme zváračský preukaz), montáž oceľových konštrukcií, práca vo výškach !

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou strojárskou tradíciou
- zaujímavé a motivujúce platobné ohodnotenie
- odmeny
- firemné akcie

V prípade záujmu o prácu nám zašlite svoju žiadosť na e-mail : [email protected]
Spracovanie osobných údajov prebieha (v zmysle čl. 6 ods.1 písm. a) Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a § 78 ods. 6 Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zámočnícke práce

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zváračský preukaz podľa vybranej STN
- technický talent, precíznosť
- praktické myslenie, predstavivosť a samostatnosť
- zodpovednosť a stabilita
- prax výhodou

Spoločnosť ZŤK vznikla v roku 1991. V súčasnosti sa primárne zameriava na návrh a výrobu jednoúčelových zariadení v oblasti manipulačnej techniky a automatizácie priemyselných procesov. Zákazky realizujeme po celej Slovenskej a Českej republike.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3629227  Dátum zverejnenia: 16.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.