Obchodný zástupca

Zssd s.r.o.

Štefánikova trieda 71, Senec, Trnavský kraj, Hlohovec, Piešťany, Partizánske, Nitriansky kraj, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.02.2018
Ponúkaný plat (brutto)
2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme seriózneho, šikovného obchodného zástupcu pre Západné Slovensko, prezentácia masážneho prístroja Flexnat. Starostlivosť o existujúcich a vyhľadávanie nových zákazníkov, hotely, rekreačné zariadenia atď. Prax výhodou.

Vysoké provízne ohodnotenie, kariérny rast, pravidelné školenia v obore.

Informácie o výberovom konaní

Pohovory sa uskutočnia v sídle spoločnosti v Nitre.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Vlastné MV. Hľadáme komunikatívneho, čestného, šikovného človeka, ktorý bude pracovať samostatne a kvalitne.

Zssd s.r.o. je sprostredkovateľ odborných služieb na západnom Slovensku, maloobchod, veľkoobchod.

Adresa spoločnosti

Zssd s.r.o.
Štefánikova trieda 71
949 01 Nitra
ID: 3292059   Dátum zverejnenia: 7.2.2018