Výjazdová sestra

ZSS Nestor o.z.

Miesto práce
Zázrivá
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 930 EUR/mesiacmzda závisí od vzdelania a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Hlavnou pracovnou náplňou bude sprievod klientov zariadenia na vyšetrenia podľa plánu výjazdov spolu s vodičom prepravnej služby.
  • Výjazdy sú zabezpečované vozidlom špeciálne upraveným na prevoz klientov s obmedzenou mobilitou .
  • Starostlivosť o seniorov v ZSS v rámci kompetencií v dni, keď nie sú naplánované žiadne výjazdy.

príspevok na cestovné

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.6.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

praktická sestra, sestra

Ostatné znalosti

word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, empatia, zodpovednosť

O Rezidencii Nestor v Zázrivej

Obklopili sme sa teamom profesionálov, ktorý získaval svoje skúsenosti na medzinárodnom poli. Management a odborný personál vštepujú novému domovu ten najvyšší štandard individuálnej starostlivosti za primeranú cenu.

Preverené postupy, úsilie o maximálnu bezpečnosť, vyžadovaná profesionálna spôsobilosť podporená certifikáciou podľa aktuálnych EU noriem a dôkladné zaškolenie na špecifické pracovné miesto v samotnom zariadení sú iba prvým pilierom našich prísnych požiadaviek na personál.
www.rezidencianestor.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Magdaléna Mäsiarová
Tel.: +421905248370
E-mail: poslať životopis
ID: 4821447  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 930 EUR/mesiac