Sociálny pracovník/Inštruktor/ka sociálnej rehabilitácie

ZSS Nestor o.z.

Miesto práce
Stred 449, Zázrivá
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 950 EUR/mesiacplat v závislosti od praxe a vzdelania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Ako sociálny pracovník/inštruktor/ka sociálnej rehabilitácie budete pracovať s klientmi, ktorí potrebujú pomoc a podporu v oblasti sociálnej integrácie, zlepšenia psychického stavu a zvládania každodenných situácií.
  • Budete pripravovať a realizovať individuálne plány pre každého klienta, ktoré budú zamerané na jeho potreby a ciele. Budete s nimi pracovať na zlepšení ich psychického a fyzického zdravia, na zvládaní stresových situácií, na zvyšovaní ich sebavedomia a na podpore ich sociálnej integrácie.
  • Budete pracovať v tíme s inými odborníkmi
  • Budete viesť dokumentáciu o vašej práci a o vašich klientoch.
  • Budete sa pravidelne vzdelávať a zúčastňovať sa školení a seminárov, aby ste si udržali svoje odborné znalosti a zlepšovali svoju prácu.
  • Budete dodržiavať etický kódex a zásady profesionálnej práce v oblasti sociálnej práce.

Typický deň na pracovnej pozícii môže zahrnovať:

  • Stretnutie s klientmi a rozhovory s nimi o ich problémoch a potrebách.
  • Príprava individuálnych plánov pre klientov.

  • Priateľské a moderné pracovné prostredie
  • Príspevok na cestovné
  • Možnosť odborného rastu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Ovládate techniky a metódy sociálnej práce a rehabilitácie
  • Schopnosť práce v tíme a vedenia projektov
  • Jasné a efektívne komunikačné schopnosti
  • Schopnosť riešiť konflikty a problémy

O Rezidencii Nestor v Zázrivej

Obklopili sme sa teamom profesionálov, ktorý získaval svoje skúsenosti na medzinárodnom poli. Management a odborný personál vštepujú novému domovu ten najvyšší štandard individuálnej starostlivosti za primeranú cenu.

Preverené postupy, úsilie o maximálnu bezpečnosť, vyžadovaná profesionálna spôsobilosť podporená certifikáciou podľa aktuálnych EU noriem a dôkladné zaškolenie na špecifické pracovné miesto v samotnom zariadení sú iba prvým pilierom našich prísnych požiadaviek na personál.
www.rezidencianestor.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Magdaléna Mäsiarová
Tel.: +421905248370
E-mail: poslať životopis
ID: 4810345  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac