Opatrovateľka

ZSS Nestor o.z.

Miesto práce
Stred 449, Zázrivá
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná opatrovateľská starostlivosť o seniorov v ZSS Nestor o.z. v Zázrivej.

Preplácanie nadčasov, príplatky za nočnú prácu, soboty, nedele a za prácu počas sviatkov, možnosť pracovať aj na skrátený úväzok, príspevok na cestovné, navýšenie mzdy o 15 € za každý odpracovaný rok

Informácie o výberovom konaní

podmienka prijatia - opatrovateľský kurz

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

empatia, komunikatívnosť, flexibilita

O Rezidencii Nestor v Zázrivej

Obklopili sme sa teamom profesionálov, ktorý získaval svoje skúsenosti na medzinárodnom poli. Management a odborný personál vštepujú novému domovu ten najvyšší štandard individuálnej starostlivosti za primeranú cenu.

Preverené postupy, úsilie o maximálnu bezpečnosť, vyžadovaná profesionálna spôsobilosť podporená certifikáciou podľa aktuálnych EU noriem a dôkladné zaškolenie na špecifické pracovné miesto v samotnom zariadení sú iba prvým pilierom našich prísnych požiadaviek na personál.
www.rezidencianestor.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3679112  Dátum zverejnenia: 27.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 €