Advokátsky koncipient

zselinszky s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 28/7, Dunajská Streda, Trnavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zastupovanie klientov v konaní pred súdmi, orgánmi verejnej moci a inými právnymi subjektmi, poskytovanie právnych rád, spisovanie listín o právnych úkonoch, spracúvanie právnych rozborov a ďalšie formy právneho poradenstva a právnej pomoci podľa pokynov zamestnávateľa.

Podrobný profesijný životopis treba zaslať na zselinszky@zselinszky.sk
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Tešíme sa na spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Vyžadujeme znalosť nemeckého a anglického jazyka (slovom a písmom na vysokej odbornej úrovni, vrátane právnej terminológie), spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilitu, vysoké pracovné nasadenie, komunikatívnosť, zodpovedajúci písomný a slovný prejav,etc. Hľadáme zamestnanca na pracovisko spoločnosti na Hlavnej 28/7 v Dunajskej Strede! Pracovné miesto nie je vhodné pre absolventa!

Advokátska kancelária

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

zselinszky s.r.o.
Laurinská 3
811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

ID: 2305081   Dátum zverejnenia: 29.11.2017