Stavebný technik

ŽSD Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
v priebehu 04/2022
1 200 - 1 300 EUR/mesiac1 200 - 1 300 EUR/mesiac Základná zložka mzdy 1 200 EUR brutto + 100 EUR variabilná zložka mzdy do 100 EUR brutto + osobné ohodnotenie do výšky 50% hrubého platu za rok + cestovné náhrady V prípade realizácie stavieb mimo bydliska uchádzača, firma zabezpečí ubytovanie (týždňovky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- priebežná evidencia odpadov na stavbe
- koordinácia návozov odpadov na skládky
- podieľanie sa na príprave spustenia zákazky
- príprava pracovného harmonogramu pridelenej stavby a kontrola plnenia pracovného harmonogramu
- zodpovednosť za riadenie a koordinovanie činností na zverenej stavbe
- koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu
- plánovanie, organizovanie a kontrolovanie vykonávaných prác na stavenisku v súlade so stanoveným rozpočtom a harmonogramom,
- realizácia stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
- príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce
- priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov
- odovzdanie realizovaného diela, technických a finančných podkladov k ukončeniu projektu
- plnenie operatívnych úloh stanovených priamym nadriadeným
- poskytovanie súčinnosti jednotlivým oddeleniam spoločnosti

Informácie o výberovom konaní:
Hľadáme šikovného človeka, najlepšie absolventa, na pozíciu Stavebný technik do malého kolektívu spoločnosti, ktorá poskytuje služby odpadového hospodárstva pre stavby na území SR.
Žiadosť o prijatie spolu so štruktúrovaným životopisom a motivačným listom prosím zasielajte mailom najneskôr do 01.04.2022 na adresu: [email protected]

Výberové konanie sa uskutoční na základe telefonického dohovoru v Bratislave, prípadne v Považskej Bystrici alebo v Žiline.

Zároveň by sme sa radi touto cestou vopred poďakovali každému záujemcovi za prejavený záujem pracovať v spoločnosti ŽSD Slovakia, s .r. o. a vopred Vás informovali, že budú kontaktovaní len vybraní kandidáti do užšieho výberového kola. Za pochopenie ďakujeme.

- práca v stabilnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- sviatky a víkendy voľné
- firemný telefón, notebook
- ubytovanie hradené zamestnávateľom
- cestovné náhrady
- 5 dní pracovného voľna navyše

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné, životné prostredie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na podobnej pozícií vítaná, taktiež aj odporúčania od predchádzajúcich zamestnávateľov

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aktívny vodič motorového vozidla

Recyklácia koľajového kameniva, zabezpečovanie odpadového hospodárstva stavieb, recyklácia vybúraných materiálov, demolácie

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4122371  Dátum zverejnenia: 9.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac