Strojník

ŽSD a.s., organizačná zložka

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
október 2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 000,-- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha mobilnej technológie drviča a triediča, kolesového nakladača a bagra
- práca na turnusy - podľa aktuálnej stavby v rámci SR a ČR

Ponúkame:
- trvalý pracovný pomer na plný úväzok
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie + odmeny podľa dosiahnutých výsledkov
- ubytovanie v mieste výkonu práce
- možnosť rekvalifikácie na získanie strojníckeho preukazu
- nástup podľa dohody

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite nám životopis v SJ na emailovú adresu [email protected].
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.
Ďakujeme všetkým za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojnícke, stavebné

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
- vodičský preukaz B alebo C
- strojnícky preukaz - nie je podmienkou
- časovú flexibilitu - práca na turnusy
- zodpovednosť
- práca je vhodná aj pre absolventa SOŠ - opravár poľnohospodárskych strojov

Sme stabilná firma s 20-ročnou tradíciou v stavebníctve pôsobiaca na území ČR a SR. Patríme medzi najsilnejších hráčov pri riešení zákaziek odpadového hospodárstva v oblasti dopravných a inžinierskych stavieb. Ďalej vykonávame recykláciu stavebného materiálu, pozemné stavby, demolácie a rekultivácie skládok.
Vďaka skúsenostiam, technickému zázemiu a odbornosti našich zamestnancov dosahujeme vysoký stupeň kvality riadenia projektov s maximálnym dôrazom na ekológiu a životné prostredie.
ID: 3709774  Dátum zverejnenia: 4.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000,-- EUR