Obsluha stavebných strojov

ŽSD a.s., organizačná zložka

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
02.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha mobilnej technológie drviča a triediča, kolesového nakladača a bagra
- práca na turnusy - podľa aktuálnej stavby v rámci SR

Ponúkame:
- trvalý pracovný pomer na plný úväzok
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie + odmeny podľa dosiahnutých výsledkov
- ubytovanie v mieste výkonu práce
- možnosť rekvalifikácie na získanie strojníckeho preukazu
- nástup podľa dohody

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite nám životopis v slovenskom jazyku na emailovú adresu [email protected], prípadne poštou na adresu ŽSD a.s.,organizačná zložka, Gallayova 11, 841 02 Bratislava najneskôr do 10. 4. 2018.

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor do sídla spoločnosti v Bratislave.

Ďakujeme všetkým za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojnícke, stavebné

Požadujeme:
- vodičský preukaz B alebo C
- strojnícky preukaz - nie je podmienkou
- časovú flexibilitu - práca na turnusy
- zodpovednosť
- práca je vhodná aj pre absolventa SOŠ - opravár poľnohospodárskych strojov

Sme stabilná firma s 20-ročnou tradíciou v stavebníctve pôsobiaca na území ČR a SR. Patríme medzi najsilnejších hráčov pri riešení zákaziek odpadového hospodárstva v oblasti dopravných a inžinierskych stavieb. Ďalej vykonávame recykláciu stavebného materiálu, pozemné stavby, demolácie a rekultivácie skládok.
Vďaka skúsenostiam, technickému zázemiu a odbornosti našich zamestnancov dosahujeme vysoký stupeň kvality riadenia projektov s maximálnym dôrazom na ekológiu a životné prostredie.
ID: 3331027  Dátum zverejnenia: 9.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou