Pedagogický asistent

ZŠ s MŠi so SP Bratislava-Staré Mesto

Miesto práce
Drotárska cesta 48, Staré Mesto
Termín nástupu
2020-03-02

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie
Úplné stredné vzdelanie alebo vysokoškolské I. st. s pedagogickým zameraním, v prípade nepedagogického vzdelania je možnosť si doplniť kvalifikáciu do 4 rokov

Ďalšie požiadavky
Prijmeme do pracovného pomeru asistenta/-ku učiteľa do ZŠ
Náplň práce:
- vytváranie podmienok na prekonávanie zdravotných, jazykových a sociálnych bariér dieťaťa alebo žiaka pri zabezpečovaní výchovno-vzdelávacieho procesu,
- bezprostredná spolupráca s učiteľom v triede a s pedagogickými zamestnancami školy,
- spoluorganizovanie činnosti žiaka počas výchovno-vzdelávacieho procesu v súlade s pokynmi učiteľa,
- súčinnosť a pomoc pri príprave učebných pomôcok na vyučovanie a záujmovú činnosť
Ďalšie informácie o pracovnom mieste:
možnosť ubytovania na internáte počas týždňa
Plat: od 790 Eur podľa vzdelania a započítanej praxe

Adresa spoločnosti

Drotárska cesta 48
81104 Bratislava-Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Mačasová
Tel.: +421262801205
E-mail: poslať životopis
ID: 3871233  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.