Riaditeľ

ZŠ Matky Alexie Bratislava-Staré Mesto

Miesto práce
Palackého 1, Staré Mesto
Termín nástupu
2019-07-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riaditeľ

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
444

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie
- vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s vyhláškou Ministerstva školstva SR č. 437/2009 Z. z. ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov, vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa príslušného študijného odboru pre príslušný druh a stupeň školy,
- najmenej 5 rokov pedagogickej praxe,
- občianska a morálna bezúhonnosť,
- zdravotná spôsobilosť (telesná a duševná spôsobilosť),
- komunikačné, organizačné a riadiace schopnosti,
- spôsobilosť používať slovenský jazyk v úradnom styku,
- katolík, pobirmovaný, ak je nie slobodný – žijúci v platnom manželstve,
- osobné a morálne predpoklady v duchu kresťanskej náuky a morálky,
- schopnosť vychovávať v kresťanskom duchu a vytvárať duchovné spoločenstvo,
- pozitívny vzťah k deťom a mládeži,
- znalosť všeobecnej legislatívy a legislatívy pre cirkevné školstvo.

Ďalšie požiadavky
Požadované doklady:

- prihláška do výberového konania,
- overené kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní,
- profesijný životopis,
- doklad o pedagogickej praxe minimálne na 5 rokov – originál,
- výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace – originál,
- lekárske potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti – originál,
- krstný list – originál,
- sobášny list, ak uchádzač nie je slobodný – originál,
- písomné odporúčanie kňaza kompetentného podať svedectvo o kresťanskej morálke a o živote uchádzača – originál,
- koncepcia rozvoja cirkevnej školy (písomne) a duchovno-výchovný program školy (písomne),
- súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle § 13 a § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Prihlášku s požadovanými dokladmi do výberového konania treba zaslať alebo doručiť osobne najneskôr do 4. júna 2019 na adresu:

Kanonisky sv. Augustína rehole Notre Dame
Jesenského 4
811 02 Bratislava

Rozhodujúci je dátum podania na poštovej pečiatke. Obálku je potrebné označiť heslom:

„Výberové konanie Základná škola Matky Alexie – neotvárať“

ID: 3674458  Dátum zverejnenia: 21.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.