Elektrikár - údržbár

ŽPSV a.s. Čaňa

Miesto práce
Osloboditeľov 127, Čaňa
Termín nástupu
ihneď
750 - 900 EUR/mesiacŠtvrťročné prémie podľa platnej Kolektívnej zmluvy. Mesačne - dochádzkový bonus a príplatky za sťažené prostredie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sústavná kontrola stavu a chodu výrobných liniek pri výrobe rôznych betónových výrobkov, údržba a oprava silnoprúdových zariadení a žeriavov, bežné opravy vyskytujúce sa v prevádzke spoločnosti.

Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (3.pilier) až do výšky 6% z vymeriavacieho základu.
Príspevky zo sociálneho fondu podľa platnej Kolektívnej zmluvy.

Informácie o výberovom konaní

Osobný pohovor v sídle firmy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnika

Počet rokov praxe

5

Základný kurz o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike §21, §22.

Hlavným predmetom činnosti ŽPSV a. s. Čaňa je výroba priečnych železobetónových podvalov. Okrem hlavnej výrobnej činnosti vyrába aj betónové prefabrikáty (polovegetačné tvárnice, šalovacie dielce, kabelové žľaby, cestné obrubníky, nástupné prefabrikáty SUDOP, chodníkové dosky, cestné panely a iné nenáročné betónové výrobky).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4080520  Dátum zverejnenia: 30.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac