Samostatný odborný ekonóm

ŽP Informatika s.r.o.

Miesto práce
Kolkáreň, Podbrezová
Termín nástupu
9. - 10. 2020
900 EUR/mesiactarifná mzda 900 Eur , motivačné mzdové ohodnotenie - variabilná zložka mzdy do 35 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie v sústave podvojného účtovníctva v zmysle zákon č. 431/2002 Z. z. o účtovníctve (interných dokladov, prijatých a odoslaných faktúr, banky, pokladne)
- sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej a daňovej legislatíve a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo
- komunikácia so štátnymi inštitúciami, s audítormi, daňovými poradcami, bankami a
právnikmi spoločnosti
- príprava výstupov, prehľadov na základe zadania

- odborné školenia, jazykové kurzy
- kvalitný sociálny program
- závodné stravovanie
- možnosť kariérneho rastu

Preferujeme uchádzačov s predchádzajúcimi skúsenosťami na podobnej pozícii

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- vzdelanie ekonomického zamerania
- predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii (minimálne 3 roky)
- samostatné a komplexné vedenie podvojného účtovníctva
- znalosť MS Office (Word, Excel)
- vysoké pracovné nasadenie, zodpovednosť, systematickosť
- výborné komunikačné zručnosti, flexibilita a aktívny prístup k práci
- znalosť anglického jazyka nie je podmienkou, ale výhodou

Naša spoločnosť sa špecializuje na vývoj a prevádzku veľkých podnikových informačných systémov pre priemysel. Realizujeme riešenia pre rôzne typy výroby, obchod, sklady, nákup, dopravu, údržbu, zabezpečovanie kvality, financie, investície, účtovníctvo, personalistiku, registratúru, bezpečnosť a množstvo iných oblastí. Máme za sebou stovky systémov a aplikácií. Vytvárame rozhrania na technologické zariadenia a tiež budujeme aplikácie pre mobilné počítače do výroby, skladov, dopravy, či pre ochranu.

Máme jednu z najdlhších histórií vývoja v Jave na Slovensku a za to obdobie sme s ňou doslova zrástli. Dnes disponujeme široko komplexnou Java infraštruktúrou, ktorá prešla už niekoľkými radikálnymi generačnými zmenami a dnes ponúka rozsiahle programovacie API, elegantný model riadenia GUI zo servera, integračnú a komunikačnú platformu s nástrojmi vytvárania služieb, systém balancingu serverov a deploymentu vydaní, Java klienta pre desktopy a Mac, mobilných klientov pre Android a iOS, Web klienta, Document Management System, balíky pre znovupoužiteľné riešenia a ešte veľa dobrého a užitočného pre našich developerov. Projekty, vývoj a prevádzku riadime podľa medzinárodných štandardov IPMA, PMI, PRINCE, ITIL, ITSM 20000, DevOps.

Zabezpečujeme komplexnú prevádzku informačných systémov.

web: www.zpinformatika.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3913415  Dátum zverejnenia: 21.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac