Samostatný servisný technik IT (Ref. č.: 02/2020)

ŽP Informatika s.r.o.

Miesto práce
Kolkáreň, Podbrezová
Termín nástupu
január -apríl 2020
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1 000 EUR/mesiac tarifná mzda 750 Eur , po 3-mesačnej skúšobnej dobe prémie do 35 %, príplatky za prácu na zmeny pri zastupovaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje komplexné technické služby súvisiace s prevádzkovaním a údržbou HW, SW produktov IS, komunikačných a databázových technológií
V rámci servisných zásahov vyžadujúcich vysokú odbornosť analyzuje a odstraňuje nahlásené poruchy na pracovisku užívateľa
Realizuje inštalácie zložitejších systémov a základné školenia užívateľov na ich používanie
Podieľa sa na tvorbe a zavedení nových produktov a služieb v oblasti poskytovania technickej podpory užívateľov
Dodržiava požadovanú kvalitu a zásady noriem platných firemných certifikátov
V prípade potreby zastupuje zmenového technika a zabezpečuje zmenovú činnosť

- odborné školenia, jazykové kurzy
- kvalitný sociálny program
- závodné stravovanie
- možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Preferujeme uchádzačov
- s viacročnou praxou v odbore (servis VT, dátové siete)
- ktorí absolvovali školenia, kurzy, sú držiteľmi certifikátov (HP, IBM resp. Lenovo, Microsoft, DELL, Cisco a pod. )

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2020 (ostáva ešte 140 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ÚSO elektrotechnického smeru, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Dobrý zdravotný stav (elektro, výšky, nočné, vodič referentského vozidla)
Manuálne zručnosti a skúsenosti s opravami PC techniky a ostatných elektronických zariadení
Ovládanie OS Windows (prípadne aj iných OS); inštalácia a administrácia minimálne na úrovni „pokročilý“
Inštalácia a ovládanie MS Office na úrovni „pokročilý“
Znalosti štruktúry a základnej topológie dátových sietí; praktické znalosti a zručnosti pri budovaní káblových rozvodov dátových sietí ; praktické znalosti a zručnosti pri odstraňovaní porúch metalických káblových rozvodov dátových sietí
Samostatnosť pri riešení problémov

IT firma zaoberajúca sa vývojom komplexných informačných systémov, poskytovaním outsourcingu IT, poradenstvom v IT oblasti, systémovou integráciou. Provoradým poslaním spoločnosti je poskytovanie služieb v oblasti informačných technológií pre ŽP a.s. a jej dcérske spoločnosti.
web: www.zpinformatika.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kolkáreň 35
976 81 Podbrezová

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erika Balintová
E-mail: poslať životopis
ID: 3820392  Dátum zverejnenia: 29.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1 000 EUR/mesiactarifná mzda 750 Eur , po 3-mesačnej skúšobnej dobe prémie do 35 %, príplatky za prácu na zmeny pri zastupovaní