1 000 - 1 200 EUR

Java programátor -junior (Ref. č.: 7/2019)

ŽP Informatika s.r.o.

Miesto práce
Podbrezová, Podbrezová
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- objektovo-orientovaná analýza a programovanie v jazyku Java
- návrh dátových a objektových modelov
- verifikácia riešenia
- tvorba dokumentácie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

dohodou

- odborné školenia, jazykové kurzy v rámci pracovnej doby
- kvalitný sociálny program , detské tábory, závodné stravovanie
- možnosť kariérneho rastu, zabezpečené odborné vzdelávanie

V prípade, že Vás ponuka zaujala, zašlite nám e-mailom Váš profesijný životopis , resp. kontaktujte nás telefonicky .

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2019 (ostáva ešte 73 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť a záujem učiť sa nové IT technológie
- dobré komunikatívne schopnosti, analytické myslenie, zmysel pre zodpovednosť, spoľahlivosť, schopnosť pracovať v tíme, ochota sa ďalej odborne vzdelávať
- ovládanie ostatných programovacích jazykov alebo technológii je výhodou

IT firma zaoberajúca sa vývojom komplexných informačných systémov, poskytovaním outsourcingu IT, poradenstvom v IT oblasti, systémovou integráciou. Provoradým poslaním spoločnosti je poskytovanie služieb v oblasti informačných technológií pre ŽP a.s. a jej dcérske spoločnosti.
web: www.zpinformatika.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kolkáreň 35
976 81 Podbrezová

Kontakt

ID: 1367926   Dátum zverejnenia: 7.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou