Pracovník linky na odstrojovanie vozidiel (muž/žena)

ŽP EKO QELET a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď, dohodou
680 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: 680 Eur (+ prémie, + 13. plat, + 14. plat, + dochádzková prémia, + nadčasy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vysúšanie vozidiel
- odstrojovanie vozidiel
- vyzúvanie pneumatík

- prémiová zložka mzdy až do výšky 50 % platu
- operatívne odmeny z fondu vedúceho za dobré pracovné výsledky
- dochádzková prémia 150 Eur štvrťročne
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie vo výške 3% z hrubej mzdy
- 24 hodinové úrazové poistenie
- odmeny pri pracovných a životných výročiach
- 13. a 14. plat
- príspevok na stravovanie 3,83 Eur bez doplatku zamestnanca
- práca je vhodnejšia pre muža

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VZV výhodou
- znalosť kovových materiálov
- bezúhonnosť
- komunikatívnosť
- flexibilita

ŽP EKO QELET a. s. - spoločnosť sa zaoberá výkupom a spracovaním železného šrotu a farebných kovov v niekoľkých lokalitách Slovenska. Spoločnosť je majoritným dodávateľom oceľového šrotu pre Železiarne Podbrezová a. s., okrem toho dodáva šrot do hutníckych spoločností v SR, Českej republike, Taliansku, Poľsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3739224  Dátum zverejnenia: 29.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 680 EUR/mesiac