Hľadáme skúseného inžiniera kvality/kvalitára na zlepšenie našich výrobných procesov!

ZOVOS - EKO, s.r.o.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
1.5.2024
1 620 EUR/mesiac- mzda pozostáva zo základnej mzdy 1350 a pohyblivej zložky 270 €, - 13 a prípadné odmeny. Bližšie informácie k odmeňovaniu budú odprezentované priamo na pracovnom pohovore. Výsledná mzda závisí od profesionality uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávanie rozmerovej kontroly výrobku, kontrola kvality prevedenie, kontrola lakovania, výstupná kontrola pred expedíciou
  • Vykonávanie NDT kontrol zvarov
  • Riešenie požiadaviek zákazníka a reklamácií so zákazníkom
  • Komunikácia so zákazníkom v Aj alebo NJ
  • V prípade potreby ochota cestovať za zákazníkom do zahraničia - Rakúsko, Nemecko
  • Zlepšovanie a optimalizácia výrobných procesov
  • Implementácia nových technológií a postupov do výrobného procesu

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Vykonávanie rozmerovej kontroly výrobku a kontrola kvality

Pracovná doba:

  • 8 hodín denne
  • Pondelok až piatok

  • Stabilná spoločnosť s dlhoročnou skúsenosťou na trhu
  • Mladý kolektív
  • 5 dní "DOVOLENKY NAVIAC" za rok
  • 13. plat
  • 5 € mesačne na kávu z automatu
  • Parkovanie priamo v areály firmy
  • Príspevok 2% na DDP
  • Teplé obedy priamo vo firme
  • Príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa, pri životnom jubileu
  • Príspevok vo výške 100 € na regeneráciu pracovnej sily
  • Zaučenie a zaškolenie na pracovnej pozícii
  • Flexibilný pracovný čas

Ak Ťa naša ponuka zaujala, tak nám pošli svoj životopis a motivačný list, na dátume pohovoru sa vieme dohodnúť :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

  • Skúsený inžinier kvality/kvalitár
  • Technické vzdelanie (výhodou typicky strojárske)
  • Cudzí jazyk (stredne pokročilá úroveň)
  • Samostatnosť a flexibilita
  • Zodpovednosť a pozitívny prístup
  • Zlepšenie výrobných procesov

1SÚČASNOSŤ
Vo firme pracuje približne 200 zamestnancov. Kvalitatívny a kvantitatívny rast je charakteristickou črtou firmy Zovos-Eko.
V čom sme iní:
vlastné konštrukčné oddelenie (výkresy v CAD forme, 3D modely vo výmennom .stp formáte, FEM pevnostné analýzy, statické prepočty)
výhodný pomer ceny, kvality a termínu dodania
termínová spoľahlivosť (garantujeme dodržanie dohodnutých termínov), termínová flexibilita (možnosť meniť termín v priebehu realizácie)
bezproblémový priebeh realizácie zákazky od prijatia objednávky až po dodanie (zasielanie fotodokumentácie a prípadne videosekvencií z priebehu výroby v dohodnutých časových intervaloch
flexibilná reakcia na zákazníkom požadované zmeny v štádiu prípravy výkresovej dokumentácie ako aj v štádiu výroby
rozmerová flexibilita (až do 18m dĺžky, 4,5m šírky a 4,5m výšky jedného modulu
Oprávnenia a kvalifikácie:
CERTIFIKÁT WHG
ISO 9001:2013
ISO 3834DE
ISO 1090
CERTIFIKÁT DNV GL
CERTIFIKÁT AAA

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4790138  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 620 EUR/mesiac