Lakýrnik/kompletážnik, náborový bonus 500 €, práca na dve zmeny!

ZOVOS - EKO, s.r.o.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
podľa dohody
7,7 - 9,35 EUR/hod.k základnej mzde je vyplácaný dochádzkový bonus, 13 plat, iné odmeny. Práca je na dve zmeny , ranná a poobedná, striedavo po týždni.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho výrobného kolektívu hľadáme nového kolegu na :
- lakovanie a natieranie veľkých kovových konštrukcii - príprava na lakovanie (brúsenie, tmelenie), lakovanie, odstraňovanie prípadných nedostatkov na kovových konštrukciách, práce podľa denného plánu výroby
- práce pri kompletáži kovových výrobkov (ľahšie zámočnícke práce).

A čo Ti ponúkame ?
- prácu v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou skúsenosťou na trhu,
- prácu v mladom kolektíve,
- "DOVOLENKA NAVIAC" v rozsahu 5 dní za rok,
- "13 PLAT",
- ,,5 € mesačne" na kávu z automatu,
- parkovanie priamo v areály firmy,
- príspevok 2% na DDP,
- teplé obedy priamo vo firme,
- príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa, pri životnom jubileú,
- príspevok vo výške 100 € na regeneráciu pracovnej sily,
- zaučenie a zaškolenie na pracovnej pozícii.

Vážime si každého uchádzača, ktorý prejaví záujem pracovať v našej spoločnosti, za čo vopred ďakujeme. Vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- dobrá manuálna zručnosť
- aktívny prístup k práci
- spoľahlivosť a samostatnosť
- prax v lakovaní podmienkou

1SÚČASNOSŤ
Vo firme pracuje približne 200 zamestnancov. Kvalitatívny a kvantitatívny rast je charakteristickou črtou firmy Zovos-Eko.
V čom sme iní:
vlastné konštrukčné oddelenie (výkresy v CAD forme, 3D modely vo výmennom .stp formáte, FEM pevnostné analýzy, statické prepočty)
výhodný pomer ceny, kvality a termínu dodania
termínová spoľahlivosť (garantujeme dodržanie dohodnutých termínov), termínová flexibilita (možnosť meniť termín v priebehu realizácie)
bezproblémový priebeh realizácie zákazky od prijatia objednávky až po dodanie (zasielanie fotodokumentácie a prípadne videosekvencií z priebehu výroby v dohodnutých časových intervaloch
flexibilná reakcia na zákazníkom požadované zmeny v štádiu prípravy výkresovej dokumentácie ako aj v štádiu výroby
rozmerová flexibilita (až do 18m dĺžky, 4,5m šírky a 4,5m výšky jedného modulu
Oprávnenia a kvalifikácie:
CERTIFIKÁT WHG
ISO 9001:2013
ISO 3834DE
ISO 1090
CERTIFIKÁT DNV GL
CERTIFIKÁT AAA

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4776168  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,7 EUR/hod.